Velmi se mi líbí prostředí BrokerJet a také přidaná hodnota tohoto portálu. To že na pobočkách jsou velmi ochotní Vám poskytnout jakékoliv informace mě mile překvapilo. Pokud již máte účet a máte nějaké dotazy, ochotně Vám odpoví na telefonické lince a vysvětlí Vám cokoliv potřebujete.
Další velmi zdařilou pomůckou pro začínající investory je možnost zdarma absolvovat přes internet živě vysílané WEBINÁŘE. Můžete si vybrat ze seznamu webinářů podle stupně Vaší investorské zkušenosti a podle obsahu na který je zrovna seminář zaměřen. Jednoduše se přihlásíte, do emailu Vám přijdou kódy k live vstupu. Každý webinář je velmi pěkně odprezentován zkušeným přednášejícím a je také podpořen slidy z powerpointu, případně přímo vidíte co a jak dělat na platformě BrokerJet.
Krok za krokem se dozvíte jak na obchodování, jaké jsou rozdíly mezi burzami, jaké jsou obchodovatelné instrumenty, jaké jsou poplatky atd..
Dojmy z této služby kterou provozuje Česká Spořitelna jsou více než dobré. Vřele doporučuji pokud chcete začít obchodovat až na 26ti burzách zvolit tuto společnost.

Mým primárním záměrem je obchodování pouze na NYSE, ovšem vzhledem k tomu že jsou emitenti ( společnost která vydá akcie ), kteří nemají akcie například na Americké burze, jsem se dostal k obchodování i na Pražské Burze.

Jak se dále dělí burzy v Praze se dozvíte v dalším příspěvku.

LuCaS

Komentáře

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>