Pokud budete v LV tak určitě nesmíte propásnout šanci proletět se vrtulníkem nad Grand Canyonem. Doporučím Vám společnost PAPILLON. Cena pro 1 osobu je 250 usd včetně daně.Muzete si take za 50 usd priplatit za mista vedle pilota ( pro 2 lidi + pilot ), rezervace nic nestoji, a pokud Vas usadi vedle pilota, nauctuji Vam dodatecne poplatek. Mista pocitaji podle vahy lidi, kterou zadavate pri rezervaci na netu, takze se Vam muze stat ze zrovna vy dostanete mista i bez poplatku – tak se stalo i nam.
Vyzvednou Vas ve vasem hotelu v LasVegas a odvezou Vas na letiste za mestem ( cca 20 minut cesty pohodlnym mini busem ). Pak si rozdeli lidi do vrtulniku a letite smer GC.

Výlet trvá 3,5 hodiny od hotelu k hotelu. Letíte vrtulníkem MAVERICK což je jeden z bezpečných modelů který doporučuji. Odstartujete a poletíte kolem HOOVER DAM, což je obrovská vodní přehrada, dále přes řeku COLORADO až k samému Grand Canyonu. Zde u GC se pod Vámi objeví ooooobrovská hloubka, trošku to s Vámi hodí, a objeví se nádherný pohled na celý Grand Canyon..

Musim rict ze let byl naprosto profesionalni a klidny.

p.s. Pokud Vám nezáleží na ceně, tak si lístky kupte na ulici, zaplatíte cca 360 usd..
V případě že najdete na hlavním stripu firmu na levnější vstupenky, TIX 4 LESS tuším, tak stejně zaplatíte 250usd i za zlevněný let, takže to co doporučuji Vám ušetří čas.. 🙂 níž se asi nedostanete s cenou.
Přeji šťastný let 🙂

[nggallery id=8]

Komentáře

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>