Tohle je v Čechách dost těžké na vysvětlení a ještě těžší pro některé lidi na pochopení. Dejte zákazníkům více, než za co si zaplatili a než od Vás očekávají, budou více než spokojení. Tímhle pravidlem se snažím řídit u každého obchodu. Dám pár příkladů, které jsem použil nebo používáme v praxi :

– Robotické vysavače, záruka vrácení peněz a zboží, bez udání důvodů do 3 měsíců.
– Pokud zakoupíte nové komponenty, rádi Vám jej zdarma nainstalujeme do Vašeho počítače.
– Možnost vrácení bazarového zboží do 7 dnů.
– Možnost reklamace zboží na počkání – výměna za nový kus ( robotické vysavače )
– Zboží ( objednávky z BazarCom.cz ) , které posíláme zákazníkům přes PPLko, balíme do pevné krabice, uvnitř vycpané, pak přebalené bublinama a ještě stretch fólií. Balení je neuvěřitelně super – zákazníci občas napíší komentář na Aukro : ( zboží bylo tak dobře zabalení, že se by se ním dal hrát fotbal 🙂 ) – Balíky balí náš servisní technik – Díky Karle !
– Dárky – občas dáváme dárky do objednávek, aniž bychom o tom předem někde psali. Prostě si objednáte něco z BazarCom.cz a dostanete třeba nano podložku do auta, která stojí třeba 150kč..
Vyčištěný počítač – Když si k nám dáte do servisu stolní počítač, nebo Notebook na servis ( jakýkoliv – třeba přeinstalování ), pak Vám jej zdarma vyčistíme zvenku i uvnitř od prachu a nečistot. ( asi se stane, že to neudělá technik ve 100% případech, ale snaží se )..

Už si na všechno nevzpomínám, ale je to fajn pocit lidem dát více, a pak vidět tu odezvu, že se jim to líbí. A o to hlavně jde  !

Stejně tak to platí, pokud od dodavatele ( například přepravce ) dostaneme nižší cenu. Rád snížím cenu za přepravu a zákazník tak dostane lepší a já si slevu nenechám pro sebe.

Super článek je o unikátním balení. Tohle si bohužel nemůžeme dovolit, dávat extra krabice + pěkný provázek atd, ale jsou tam fajn rady a úplně mi to mluví z duše.

Komentáře