Právě jsem dostal email, kde mi oznamují, že není možné přijímat platební karty v mém e-shopu. Paráda. Tak teď 14 dnů pracuju na něčem, co vlastně nemůžu použít. Je samozřejmé, že je i jiná cesta, ale nikdy nejde vše tak jednoduše :). Tohle je docela klíčový problém a jsem zvědavý jak tohle vyřeším. Není čas na stěžování si, prostě to vyřeším.. a o tom podnikání je…

Každopádně je lepší to zjistit na začátku, než později. Takže díky za to 🙂

>> UPDATE : Tak jsem zjišťoval podrobnosti a prý je to kvůli vyššímu počtu podvodů ( High Fraud Risk komodita ), kde je zvýšené riziko, že někdo platí ukradenou kreditní kartou. Hm tak super, takže to vypadá na obecnější problém. Jsem zvědavý na to, až poprvé někdo zaplatí kradenou kartou. Pravděpodobně nám banka strhne zpět platbu ale zboží již neuvidíme.. 🙂 

Nechal jsem si poslat seznam firem, které přijímají i tyto platby, tak uvidíme…

cituji dopis :

Unfortunately, we will not be able to help out with payments for XXXX.com , as the site is in violation of our Terms of Service, section B.5 („Prohibited Businesses“). Specifically, we are unable to accept payments for pseudo pharmaceuticals as described.

These restrictions come from our banking partners, and so sadly we have no flexibility here. It’s frustrating for us to have to turn away businesses, but in this case our hands are tied. Any existing payments will be transferred to you, but we will not be able to accept any further payments on your behalf for Payments.

As an alternative, you may switch to any of the other payment gateways we have available such as Beanstream, Authorize.net, Skipjack or Paypal. Your account will also remain fully active.

Best of luck with your business going forward, and please let me know if you have any questions.

Komentáře