Po týdnu v Moskvě jsem se trošku rozkoukal. Moje pracovní tempo se začíná vracet do normálních kolejí, tj. intenzivní soustředění na cíl. Jak se začíná z myšlenky stávat realita, tak tomu odpovídá i množství práce. Zároveň se objevují problémy a také překážky. Člověk nikdy dopředu nemůže vědět co ho při rozjezdu nového startupu potká, takže se dopředu nemůže připravit na všechno. Je ale dobré myslet na to,co by se mohlo stát a s tou variantou rovnou počítat že se prostě stane. Tím pádem budete psychycky v pohodě, pokud to opravdu přijde. Tím že si představíte co by se mohlo stát nejhoršího a také si představíte jak by jste mohli z daného problému vybruslit, budete mít možnost reagovat okamžitě. Nebudete se plácat ve stresu a pár dní rozdýchávat co se vlastně přihodilo a jak jste zaskočeni.

Na podnikání je krásné že je tak rozmanité. Není to jako sedět v kanceláři a dělat pro jednu firmu. Je to jako by jste pracovali s veškerým okolím. Po těch 5ti letech co létám do Číny, nemám problém se sebrat, vzít pouze to co mám na sobě, notebook a platební kartu a odjet třeba na měsíc. Prostředí ve kterém se člověk ocitne mu napoví samo co má dělat. Každý se mě ptá co tam budeš dělat ? ( v Číně, v USA, v Rusku )… Vždy mám nějakou představu o tom co budu dělat, nebo proč do dané země letím, ale většinou se ukáže spousty dalších příležitostí které můžete dělat. Jak rád říkám „Cestu Vám ukáže lokální trh“.

Jakožto cizinec který je na něco zvyklý, začnete porovnávat lokální prostředí s tím Vaším domácím.
(více v mém článku Porovnávání ovlivňuje naše životy.)

Tohle je naprosto úžasná věc, o které mi stojí za to napsat samostatný post ( post – rozuměj článek )

Pro dnešek mám hodně práce, takže hurá do toho…

Hawgh, LuCaS

Komentáře

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>